Plakat

Z okazji Tygodnia Bibliotek 2014 studenci będą mieli okazję podarować karmę dla zwierząt, która zostanie przekazana Schronisku dla zwierząt w Raciborzu lub książkę dla dzieci, którą otrzymają mali czytelnicy.

Jeśli jesteś studentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu i zapomniałeś w terminie oddać do biblioteki wypożyczoną książkę ta akcja jest dla Ciebie! Dowiedz się jak możesz uniknąć kary za nieterminowy zwrot książek. Od dziś do końca maja raciborska biblioteka PWSZ prowadzi akcję pt. Wymień karę na karmę – karmę dla zwierząt i dla duszy. Czytelnicy przynosząc do biblioteki karmę dla zwierząt lub książeczki dla dzieci mogą anulować zaległości wynikające z nieterminowego zwrotu publikacji. Pozyskana w ramach akcji karma zostanie przekazana do raciborskiego schroniska, natomiast książeczki otrzyma Oddział Pediatryczny raciborskiego szpitala. O szczegóły akcji pytaj w bibliotece.