Zapraszamy studentów oraz pracowników uczelni do włączenia się w akcję ZACZYTANI.

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu, Rada Biblioteczna oraz Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego  prowadzi zbiórkę książek, gier oraz zabawek(nowych bądź używanych)  dla dzieci.

Czekamy na Was od 25.11 – 19.12.2016 r. w Bibliotece.

Wasze dary zostaną przekazane dzieciom z Przedszkola nr 24 z Oddziałami Integracyjnym i Specjalnym w Raciborzu.

To już 3 edycja ogólnopolskiej akcji, polegającej na zbiórce książek dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych. Biblioteka PWSZ przekazuje książkowe dary również raciborskim przedszkolakom.

Poniżej galeria i film z poprzednich edycji programu. Nasze dary otrzymał już Oddział Pediatryczny Szpitala Rejonowego w Raciborzu oraz Przedszkole nr 26 w Raciborzu.