Szanowni Czytelnicy,

Biblioteka PWSZ w Raciborzu informuje, że zmienił się proces rejestracji nowych czytelników. Czytelnik po zarejestrowaniu się w katalogu on-line Integro poza biblioteką uzyska po dwóch dniach dostęp do pełnych funkcjonalności konta bibliotecznego, bez konieczności odwiedzenia biblioteki. Dane czytelnika zostaną zachowane w bazie systemu.  Od tego momentu będzie można już logować się do systemu za pomocą uzyskanego identyfikatora w czasie rejestracji i ustalonego hasła. Czytelnik po aktywacji konta bibliotecznego będzie mógł zamawiać i rezerwować dokumenty. Przy pierwszej wizycie w bibliotece prosimy okazać legitymację studencką, w celu zintegrowania jej z systemem PROLIB i potwierdzenia swoich danych osobowych.

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu

Słowackiego 55