Szanowni Państwo,

informujemy, że w okresie wakacyjnym 28.06. – 01.10.2021 r. Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

W dniach od 26.07 – 06.08.2021 r. Biblioteka zamknięta.

W soboty jest nieczynna.

W dalszym ciągu zawieszone do odwołania zostaje korzystanie ze zbiorów bibliotecznych na miejscu w czytelni ogólnej. Zbiory biblioteczne udostępniane dotychczas na miejscu w czytelni ogólnej wypożyczane są, po wcześniejszym zamówieniu w katalogu online Integro, tylko na zewnątrz na okres 1 tygodnia.

Prosimy o niedezynfekowanie książek we własnym zakresie, ponieważ po zwrocie do biblioteki zostają one poddane trzydniowej kwarantannie i po upływie tego czasu mogą być ponownie udostępnione czytelnikom.

Zwroty mogą być realizowane również przesyłką rejestrowaną na adres biblioteki.

Uprasza się wszystkich czytelników o zachowanie wszelkich wymogów bezpieczeństwa i higieny związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się korona wirusa – utrzymanie odległości pomiędzy osobami (minimum 1,5 m), zakrywanie ust i nosa oraz stosowanie rękawiczek.

W bibliotece może przebywać tylko jedna osoba.

Pracownicy biblioteki udzielają informacji telefonicznie, drogą e-mailową oraz na miejscu w bibliotece.

Biblioteka Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu
47-400 Racibórz