Szanowni Państwo,

informujemy, że Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu jest otwarta dla Czytelników od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00.

W soboty od 9.00 do 13.00.

Prosimy o niedezynfekowanie książek we własnym zakresie, ponieważ po zwrocie do biblioteki zostają  one poddane jednodniowej kwarantannie i po upływie tego czasu mogą być ponownie udostępnione czytelnikom.

Zwroty mogą być realizowane również przesyłką rejestrowaną na adres biblioteki.

Uprasza się wszystkich czytelników o zachowanie wszelkich wymogów bezpieczeństwa i higieny związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się korona wirusa – utrzymanie odległości pomiędzy osobami  (minimum 1,5 m), zakrywanie ust i nosa oraz stosowanie rękawiczek.

Jednocześnie w bibliotece może przebywać nie więcej niż jedna osoba na 15m2.

Pracownicy biblioteki udzielają informacji telefonicznie, drogą e-mailową oraz na miejscu w bibliotece.

Biblioteka Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu

47-400 Racibórz,